Main Menu

Jaki jest idealny hotel rodzinny?

Sięgasz pamięcią wstecz? Teraz chcesz zdecydować się w końcu na perfekcyjne miejsce tego typu? Dlaczego zatem coraz więcej Polek i Polaków wybiera Hotel BUKOVINA?

Składa się na to wiele czynników, które zostaną zaraz bardzo pieczołowicie opisane. Należy zwrócić uwagę chociażby na zagadnienie, że Hotel BUKOVINA jest bardzo dogodnie zlokalizowany. Szczególnie pod kątem mieszkańców z południowej części kraju. Nie da się jednak ukryć, że infrastruktura jest na tyle dobra, że nie powinno dziwić, iż klientami Hotel BUKOVINA są również osoby z innych regionów. Gdzie dokładnie znajduje się ten idealny hotel rodzinny? W Bukowinie Tatrzańskiej przy ulicy Sportowej 22. Należy zauważyć, że ten podmiot cechuje się już teraz sporym doświadczeniem. A dodatkowo świetnymi opiniami. Wszak Hotel BUKOVINA ma ponad 2100 recenzji i bardzo dobre noty od klientów, co warto wyraźnie zaznaczyć. Jest to miejsce, gdzie chętnie przybywają na przykład całe rodziny wraz z dzieciakami. Jeśli zaś chcesz poznać więcej faktów w ramach tego zagadnienia, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wpisem https://www.hotelbukovina.pl/blog/idealny-hotel-rodzinny-czyli-jaki-sprawdz-to-na-przykladzie-hotelu-bukovina.

Dlaczego Hotel BUKOVINA cieszy się takim sporym zainteresowaniem wśród rodzin? Między innymi chodzi tutaj właśnie o lokalizację. Można szybko dojechać do Bukowiny Tatrzańskiej. Ale to niejedyny argument.

Dodatkowo Hotel BUKOVINA znajduje się w odległości zaledwie kilkunastu minut jazdy od Zakopanego. Poza tym turyści mają na wyciągnięcie ręki wiele atrakcji na miejscu. Chodzi o przepiękne widoki i orzeźwiające powietrze… Dodatkowo klienci chętnie wybierają się do Morskiego Oka, czy w Tatry słowackie, jeśli rzecz jasna pogoda na to pozwala. Wszystko jest zaś relatywnie niedaleko! Poza tym Hotel BUKOVINA oferuje odpowiednie, rodzinne pokoje. Czasami jest tak, że rodziny w innych hotelach nie mogą zarezerwować odpowiednich pokoi dla familii 2+2. Niekiedy trzeba nawet… bookować 2 osobne pomieszczenia. Z jednej strony jest to bardzo kosztowne. A czasami w ogóle niemożliwe… Jeśli na przykład rodzina wybrała się na wczasy wraz z bardzo małymi dzieciakami. Na szczęście takiego kłopotu nie ma w Hotelu BUKOVINA. Nie ma na przykład przeszkód, aby zdecydować się na rodzinne apartamenty. Mają one powierzchnię kolejno 67 i 77 metrów kwadratowych.

W okolicy nie brakuje także innych atrakcji. Warto wspomnieć, że Hotel BUKOVINA to część resortu BUKOVINA. W jego skład wchodzą między innymi Termy BUKOVINA. Jest to zaś nowoczesny, uniwersalny kompleks basenowy zasilany bardzo dobrej jakości wodą termalną. Można tam śmiało korzystać z rozmaitych basenów i nie tylko. Na przykład na dzieci czekają zjeżdżalnie, które wyróżniają się bardzo dużym bezpieczeństwem. Z kolei rodzice chętnie odwiedzają przygotowaną dla nich strefę Wellness BUKOVINA. Dodatkowo można skorzystać z pomocy animatorek. Chcesz spędzić czas tylko z drugą połówką? Na szczęście możesz zostawić dzieci (już od 3. roku życia) pod opieką wykwalifikowanych i bardzo kompetentnych animatorek. Właśnie dlatego to idealny hotel rodzinny!


Comments are Closed