Main Menu

Najlepsze kolonie 2021 dla Twojego dziecka

Zapewne każdy dobry rodzic martwi się o swoje dzieci. Ostatni czas, zdalne nauczanie, siedzenie przed komputerem i zamknięcie na ludzi negatywnie wpłynęło na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Należy o nie zadbać i jak najszybciej wybrać dla nich wymarzone wakacje.

Różnorodność i profesjonalizm
Obozy młodzieżowe Kogis to rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych rodziców chcących dać swojemu dziecka trochę swobody i odpoczynku. Na naszej stronie https://www.kogis.pl/kolonie znajdą Państwo wybór ponad 120 kolonii przystosowany szczególni dla pociech w wieku 6-11 lat. Zatrudniamy kadrę znającą się na swojej pracy, która idealnie zajmie się Waszymi dziećmi i zadba o ich bezpieczeństwo.

To jedyne takie obozy młodzieżowe 2021
Przygotuj swoje dziecko na niezapomniane wakacje nad morzem lub jeziorem. Daj mu w końcu poznać smak przygody. Na naszych koloniach będzie mieć możliwość poznania nowych przyjaciół związanych pasjami i zainteresowaniami. Wśród ogromu atrakcji, słońca wody i świeżego powietrza każdy zapomni o wszelkich problemach.

Miejsce rozwoju pasji i wspaniałych przygód
Każdy maniak znajdzie tutaj coś dla siebie. Zaraź swoje dziecko pasją życia i zapisz go na jeden lub kilka naszych obozów. Niech spędzi radosne chwile w rytm muzyki i nauczy się tańczyć, śpiewać lub malować, przy okazji dbając o swoje zdrowie i relacje z innymi. W naszej ofercie znajdują się również obozy teatralne, gitarowe, plastyczne, artystyczne, musicalowe i te dla miłośników koni.

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już od najmłodszych lat!
Obozy językowe to idealny pomysł na zarażenie miłością do nauki. Angielski jest wśród nas, a jego nauka nie musi być nudna. Mix zabawy, ruchu, nauki i zajęć z bohaterami Harry’ego Pottera to tylko początek. Rozwijaj umiejętności plastyczne, techniczne i literackie swojego dziecka na obozie z Lego, Minecraft lub Plastusiem.

Prawdziwa przygoda na łonie natury
Twoje dziecko uwielbia wycieczki do lasu i zabawę w bushcraft? Mamy coś specjalnie dla niego. Obozy z ogromną dawką przygód, strzelanin nerfów, nauki przeżycia w lesie, zajęć strzeleckich z bronią, paintball, quady i lin tylko czekają na miłośników niezapomnianej przygody. A wszystko pod opieką doświadczonych opiekunów, którzy zapewniają im bezpieczeństwo i wspaniałą rozrywkę. Rozwijamy również pasje młodych ekologów i uczymy życia zgodnego z naturą. Należy uczyć młode pokolenie, jak ważne jest dbanie o środowisko i rozumienie świata przyrody.

Czasem wystarczy wrzucić na luz!
Jeśli Twoje dziecko ma już dosyć szkolnych zajęć nasze kolonie 2021 to zdecydowanie najlepsza opcja dla Twojej pociechy. Woda, zabawa i wieczna impreza sprawią, że każdy zapomni o wszelkich troskach. Pozwól dziecku na chwile leniuchowania w górach, nad morzem lub jeziorem. Mnóstwo gier, słońca i przyjaźni to warunki, w których najbardziej rozwija się kreatywność i budują relacje międzyludzkie.

Słoneczny relaks i zabawy podwórkowe znane z czasów bez internetu są na wyciągnięcie twojej ręki. Dla fanów współczesnej kultury też się coś znajdzie. Bohaterowie ulubionych bajek, komiksów, mangi, anime, filmów i musicali czekają, aby dostarczyć Waszym dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Z nami nie ma nudy! Zapewniamy codzienną zabawę bez czasu na siedzenie na telefonie. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, zapewniając im sporą dawkę ruchu i pożywne posiłki. Ogromny wybór kolonii, obozów, atrakcji i zabaw sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie zmarnuje już więcej czasu przed komputerem. Zarezerwuj miejsce już dzisiaj i nie martw się więcej o wakacje dla swojego dziecka.


Comments are Closed