Main Menu

Romantyczny weekend dla dwojga: gdzie jechać?

Gdzie się wybrać na przykład z okazji Dnia Kobiet? Romantyczny weekend dla dwojga to coś, czego potrzebuje Twój związek? Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest luksusowy Hotel HARNAŚ.

Dlaczego coraz więcej Polek i Polaków decyduje się na zarezerwowanie miejsca właśnie w tym obiekcie? Marzy Ci się niezapomniany romantyczny weekend dla dwojga? W takim razie weź pod uwagę Hotel HARNAŚ. Jest to bowiem jedyny taki hotel (na terenie Podhala) bez dzieci. Co to oznacza? To po prostu nowoczesny Hotel HARNAŚ dla dorosłych. W związku z tym na hotelowych korytarzach nie spotkasz małych dzieci, które krzyczą, płaczą i czasami są po prostu dość meczące. Trzeba zauważyć, że nie każdy lubi pociechy. Niektórzy samodzielnie decydują o tym, że nie chcą mieć dzieci. Inni z kolei mają zamiar od nich odpocząć. Załatwiają zatem z dziadkami, że ci zajmą się pociechami na przykład przez kilka najbliższych dni.

Dlaczego jeszcze Hotel HARNAŚ to świetne rozwiązanie? Nie będziesz narzekał na jakość usług. Ten hotel należy do wspólnego biznesu (wraz z Termami BUKOVINA i Hotelem BUKOVINA). Wszystkie te podmioty są położone bardzo blisko siebie.

Na przykład Hotel HARNAŚ znajduje się około 1000 metrów od Hotelu BUKOVINA. Wszystkie podmioty są z Bukowiny Tatrzańskiej. Jeśli jednak chodzi o Hotel HARNAŚ, to ten podmiot znajduje się przy ulicy Wierchu Buńdowy 11. Warto zauważyć, że okolica jest przepiękna. Ten luksusowy hotel dla dorosłych zapewnia czyste i odpowiednio wyposażone pokoje. Dodatkowo warunki finansowe są bardzo atrakcyjne. Zainteresowani klienci mogą też liczyć na szereg różnych pakietów. W efekcie romantyczny weekend dla dwojga jest jeszcze tańszy. Jeśli Ty i Twoja druga połówka lubicie piękne krajobrazy, to tutaj ich nie zabraknie. Możesz na przykład zarezerwować pokój z widokiem na Tatry. W okolicy są także piękne doliny, czy lasy. A w takich okolicznościach przyrody fajnie się spaceruje, biega, czy jeździ na rowerach. To wszystko przekłada się na to, że Hotel HARNAŚ ma z roku na rok coraz więcej ukontentowanych klientów.

Na co jeszcze dobrze byłoby zwrócić uwagę? To Restauracja WIDOK. Serwowane są w niej bardzo pyszne posiłki. Szefem Kuchni jest zaś sam Marcin Gruszka. To wybitny kucharz. Nieprzypadkowo Marcin Gruszka jest członkiem… Narodowej Kadry Kucharzy. W efekcie dania są naprawdę bardzo smaczne i zarazem zdrowe. Nikt nie narzeka na głód, bo posiłki są przy okazji sycące. Nie można nie wspomnieć o tym, że ten luksusowy Hotel HARNAŚ zapewnia świetnej jakości zabiegi SPA. Masz zamiar dowiedzieć się o wielu innych faktach na ten właśnie temat? W takim razie dobrze byłoby przeczytać wpis ze strony internetowej https://hotelharnas.com/. Są one dokładnie wykonywane w Hotelu BUKOVINA położonym około 3 minuty jazdy samochodem od Hotelu HARNAŚ. Co ważne, transport jest darmowy. Romantyczny weekend dla dwojga jest zatem możliwy. A pracownicy hotelu o nazwie HARNAŚ zrobią wszystko, aby Ty oraz Twoja druga połówka byli w 100% zadowoleni. O czym jeszcze nie można zapominać? To góralska gościnność. Pracownicy hotelu HARNAŚ dokładają zaś wszelkich starań, aby zawsze nieść pomoc gościom!


Comments are Closed