Main Menu

Volvo – Wrocław stawia na szwedzką jakość

Volvo jest jednym z najbardziej popularnych producentów samochodów na świecie – pojazdy tej marki można spotkać na drogach na niemal każdej szerokości geograficznej. Volvo dotarło również do Polski, a nasi kierowcy docenili jakość tych aut i dziś można zauważyć ich u nas znaczącą ilość. Jednym z dealerów Volvo w Polsce jest V-Motors, które oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia.

Historia marki Volvo – jak to się zaczęło?

Volvo Car Corporation to szwedzki producent samochodów i części Volvo Car Group. Nazwa marki pochodzi z łaciny i pochodzi od czasownika volvere, czyli „toczyć”. Volvo to odmiana w pierwszej osobie liczby pojedynczej i oznacza po polsku „toczę”.

Siedziba firmy znajduje się w Göteborgu (Szwecja). Grupa Volvo Car była pierwotnie podstawową działalnością szwedzkiej Grupy Volvo, lecz została sprzedana przez tę ostatnią firmie Ford Motor Company w 1999 roku. Od tego czasu producent samochodów i jego dawna spółka-matka działają całkowicie oddzielnie, z kolei w marcu 2010 roku Volvo Cars zostało przejęte przez chińską grupę motoryzacyjną Geely.

14 kwietnia 1927 światło dzienne ujrzało pierwsze seryjne auto od szwedzkiego producenta – model nosił nazwę ÖV4. Do 1958 roku Volvo wypuściło kolejne dziesięć różnych serii pojazdów. Co ciekawe, szwedzki producent zajmował się również produkowaniem aut dla wojska. Wszystkie obecne modele Volvo mają oznaczenie składające się z jednej lub dwóch liter i dwucyfrowej liczby. Litery oznaczają wariant nadwozia (S: limuzyna [Sedan], V: kombi, XC: model terenowy [Cross Country], C: kabriolet/coupé), liczba zaś wskazuje, do której klasy należy dany samochód.

Volvo Wrocław działa z V-Motors

V-Motors to autoryzowany dealer marki Volvo, który jest obecny na rynku od ponad 25 lat – od ćwierć wieku zaopatruje dany region w samochody szwedzkiego producenta. W ramach swoich usług oferuje nie tylko sprzedaż, lecz także finansowanie pojazdów – do wyboru jest najem dla konsumentów, wynajem długoterminowy dla przedsiębiorców oraz klasyczny leasing. Oprócz tego V-Motors prowadzi serwis Volvo. Wrocław ma ten przywilej, że jest jednym z miast w Polsce, w którym znajduje się salon tego dealera.

Volvo Wrocław wybiera leasing

Jedną z form finansowania nowych samochodów szwedzkiej marki, dostępnej w V-Motors jest leasing klasyczny. W dużym skrócie – to umowa cywilno-prawna zawierana między leasingodawcą, w tym przypadku V-Motors, a leasingobiorcą, czyli przedsiębiorcą. W ramach pisemnej umowy, dealer finansuje korzystanie z samochodu przez daną firmę; z drugiej strony, leasingobiorca zobowiązuje się płacić na rzecz leasingodawcy stałe, miesięczne raty. Każda umowa musi zawierać stałe elementy, które określają warunki korzystania z auta.

Oferta leasingu klasycznego w V-Motors jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania. Leasing w V-Motors to możliwość wejścia w posiadanie zarówno nowych, jak i używanych samochodów. Okres finansowania wynosi od 24 do 72 miesięcy, masz również możliwość wpłacenia opłaty wstępnej. Im wyższy wkład własny, tym mniejsza miesięczna rata. W przypadku leasingu klasycznego V-Motors wynosi ona od 0% do 45% wartości pojazdu. Na koniec umowy masz dwie opcje do wyboru: możesz zwrócić samochód lub wykupić go za minimalną jego wartość.

Serwis Volvo Wrocław stawia na bezpieczeństwo

V-Motors dba również o to, by każdy czuł się bezpiecznie w swoim Volvo. Regularna kontrola jest bardzo ważna dla jakości prowadzenia oraz poczucia bezpieczeństwa na drodze. W ramach swoich usług V-Motors zapewnia m.in. wymianę klocków hamulcowych, wymianę kół lub opon czy też przegląd okresowy. Wrocław to jedno z miast, w którym prowadzony jest autoryzowany serwis samochodów od tego dealera, a wybierając Autoryzowaną Stację Obsługi, stawiasz na jakość oraz wygodę. W serwisie pracują mechanicy, którzy znają dane auto od podszewki – wiedzą wszystko na temat pojazdów szwedzkiego producenta, dlatego szybko zdiagnozują oraz wyeliminują problem. W ASO korzysta się też z najlepszego sprzętu, dzięki któremu mechanik jest w stanie z dużą precyzją znaleźć część czy podzespół, który sprawia kłopot. W miejsce zużytych elementów montowane są także oryginalne części, które są objęte dożywotnią gwarancją.

Więcej informacji na: https://vmotors.volvocars-partner.pl/


Comments are Closed