Main Menu

Wrocław – imprezy plenerowe z agencją starStone

Pikniki, festyny, garden party – każda z tych imprez plenerowych jest coraz chętniej wybieraną formą integracji. Decydują się na nią nie tylko właściciele firm, ale także reprezentanci instytucji samorządowych, kulturowych i organizacji non profit. Takie eventy mają zazwyczaj na celu nie tylko integrowanie uczestników, czyli najczęściej pracowników i klientów, ale także zagwarantowanie im chwili odpoczynku, by mogli zrelaksować się po tygodniach ciężkiej pracy.

Wrocław uważany jest za miasto spotkań, dlatego zorganizowanie tam imprezy firmowej w plenerze wydaje się doskonałym pomysłem. Zwłaszcza, że jest tam też dużo odpowiednich terenów do zrealizowania pikniku dla rodzin z dziećmi lub oficjalnego garden party, szczegóły: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/pikniki/. Władze miast i osoby prywatne udostępniają place idealnie nadające się do przygotowania ich na imprezę plenerową. Przede wszystkim muszą pomieścić odpowiednią ilość gości, strefę gastronomiczną, atrakcje, scenę  i tym podobne.

Perfekcyjnie zrealizowana impreza plenerowa, oprócz dobrej zabawy powinna zagwarantować gościom okazję do integracji i zadbania o wizerunek przedsiębiorstwa lub innej instytucji. Czasem może to sprawiać pewną trudność, zwłaszcza kiedy impreza jest wydarzeniem wielkiego formatu. Najlepszym rozwiązaniem jest zaangażowanie do współpracy agencji eventowej, która ma doświadczenie w planowaniu i realizowaniu tego typu spotkań.

W południowej części Polski, w miastach takich jak Wrocław, Kraków, Katowice, działa firma starStone, która poza eventami plenerowymi, organizuje też imprezy integracyjne, promocyjne, bankiety, jubileusze i wiele innych. Posiadają nie tylko duże doświadczenie, ale także zaplecze techniczne i artystyczne. Znają również bieżące trendy w branży rozrywkowej, dzięki czemu zyskujemy pewność, że nasza impreza plenerowa będzie wpisywała się w najnowsze standardy, a goście nie zaznają nudy.

Niezapomniana impreza plenerowa we Wrocławiu? Tylko z firmą starStone!

Impreza plenerowa, taka jak piknik, czy garden party, daje organizatorom szerokie pole do popisu. W przestrzeniach zamkniętych często musimy rezygnować z atrakcji, które w dużej mierze wpływają na nastroje gości i ogólny poziom eventu. W przypadku pikników i innych imprez odbywających się na wolnym powietrzu nie ma takich ograniczeń. Dlatego można puścić wodze fantazji i zrealizować event, który na długo zapadnie w świadomości uczestników.

Warto dopasować atrakcje do charakteru imprezy plenerowej i przede wszystkim do samych uczestników. Jeśli w wydarzeniu wezmą udział także dzieci, trzeba dobrze wypełnić im czas, żeby rodzice mieli też chwile dla siebie. Agencja eventowa starStone pomoże zorganizować imprezę plenerową, która spełni oczekiwania wszystkich gości – małych i dużych. Z pewnością przydadzą się ciekawe i absorbujące atrakcje dla jednych i drugich. Inspirację mogą stanowić:

  • Koncerty
  • Fireshow
  • Zajęcia z animatorami
  • Rozgrywki sportowe
  • Konkursy
  • Dmuchane zamki i trampoliny
  • Foto i Video budki

Impreza plenerowa nie może też obejść się bez dobrego cateringu, muzyki i oświetlenia. Agencja starStone działa kompleksowo. Dysponuje własnym specjalistycznym sprzętem i meblami eventowymi. Możemy też wynająć od nich namiot, który będzie dobrym zabezpieczeniem na niepogodę lub posłuży za strefę chill out. Wszystko otrzymamy w jednym miejscu i o nic nie będziemy musieli się martwić, ponieważ pracownicy firmy starStone zaplanują i zrealizują naszą imprezę plenerową od początku do końca.


Comments are Closed